Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan dB V552 205/60 R16 92V

Yokohama

Yokohama Advan dB V552205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814930646
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот