Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A460L 205/60 R16 92H

Yokohama

Yokohama Advan A460L205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814792657
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  115,4 €

Цена по парче

115,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот