Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A10F 225/50 R17 94W

Yokohama

Yokohama Advan A10F225/50 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814998264
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  142,9 €

Цена по парче

142,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот