Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A10E 215/50 R17 91V

Yokohama

Yokohama Advan A10E215/50 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814780296
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  130,3 €

Цена по парче

130,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот