Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 285/35 ZR20 104Y

Yokohama

Yokohama Advan A052285/35 ZR20 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814962043
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  425,1 €

Цена по парче

425,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот