Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 265/35 R18 97Y

Yokohama

Yokohama Advan A052265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814900762
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  338,5 €

Цена по парче

338,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот