Споредете до 4 продукти:

Westlake WTL1 445/45 R19.5 160L

Westlake

Westlake WTL1445/45 R19.5 160L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Westlake
Ширина:
445
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
L
EAN:
6938112604547
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  440,80 €

Цена по парче

440,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот