Споредете до 4 продукти:

Westlake SW658 235/75 R15 105T

Westlake SW658
Westlake SW658
Westlake

Westlake SW658235/75 R15 105T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Westlake
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  68,70 €

Цена по парче

68,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,04 €

Назад кон врвот