Споредете до 4 продукти:

Westlake SA37 Sport 245/35 R18 92W

Westlake SA37 Sport
Westlake SA37 Sport
Westlake

Westlake SA37 Sport245/35 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Westlake
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938112605841
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  62,40 €

Цена по парче

62,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,20 €

Назад кон врвот