Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 245/35 R21 96Y

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S245/35 R21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692297786
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  549,5 €

Цена по парче

549,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,61 €

Назад кон врвот