Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 235/40 R18 95Y

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692297816
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  218,4 €

Цена по парче

218,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,72 €

Назад кон врвот