Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 215/60 R16 99H

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297717
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  142,6 €

Цена по парче

142,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот