Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 215/50 R18 92V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S215/50 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692339622
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  354,1 €

Цена по парче

354,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,25 €

Назад кон врвот