Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 205/50 R16 87H

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S205/50 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692317101
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  101,1 €

Цена по парче

101,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот