Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 325/35 R22 114Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro325/35 R22 114Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
325
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692736582
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  355,9 €

Цена по парче

355,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,95 €

Назад кон врвот