Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 315/40 R21 115V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro315/40 R21 115V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
315
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352515
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  342,1 €

Цена по парче

342,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот