Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 285/45 R19 111V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro285/45 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352461
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  222,8 €

Цена по парче

222,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот