Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 285/40 R22 110W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro285/40 R22 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692358975
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  324,1 €

Цена по парче

324,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот