Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 285/40 R21 109V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro285/40 R21 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692344466
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  256,3 €

Цена по парче

256,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот