Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 285/35 R22 106Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro285/35 R22 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692352454
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  287,5 €

Цена по парче

287,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот