Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 265/50 R20 111Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro265/50 R20 111Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692736667
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  258,5 €

Цена по парче

258,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,13 €

Назад кон врвот