Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 255/60 R18 112V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro255/60 R18 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352317
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  166,1 €

Цена по парче

166,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот