Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 255/50 R20 109V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro255/50 R20 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352287
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  243,1 €

Цена по парче

243,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот