Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 255/35 R20 97W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro255/35 R20 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692359040
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  227,8 €

Цена по парче

227,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот