Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 255/35 R19 96Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692344305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  216,8 €

Цена по парче

216,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,54 €

Назад кон врвот