Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/50 R20 105V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/50 R20 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692359088
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  199,4 €

Цена по парче

199,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот