Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/50 R18 104V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/50 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352218
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  174,6 €

Цена по парче

174,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот