Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/40 R20 99Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/40 R20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692344220
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  238,2 €

Цена по парче

238,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот