Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/40 R19 98W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/40 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692344206
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  182,9 €

Цена по парче

182,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот