Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/35 R19 93Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/35 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692352171
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  235 €

Цена по парче

235 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот