Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/60 R18 107H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692352140
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  136,1 €

Цена по парче

136,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот