Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/55 R18 104H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/55 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692352126
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  171,4 €

Цена по парче

171,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот