Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/55 R17 103V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/55 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352119
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот