Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/45 R20 100V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/45 R20 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692344121
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  262 €

Цена по парче

262 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот