Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/45 R18 98V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692344107
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  137,8 €

Цена по парче

137,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,61 €

Назад кон врвот