Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/45 R17 97V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692344084
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  123,9 €

Цена по парче

123,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,61 €

Назад кон врвот