Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/40 R18 95W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/40 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692344060
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  149,9 €

Цена по парче

149,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот