Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/35 R19 91Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692344046
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот