Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/55 R19 99V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352034
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  183,9 €

Цена по парче

183,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот