Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/55 R18 102V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/55 R18 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352027
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  161,4 €

Цена по парче

161,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,77 €

Назад кон врвот