Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/45 R19 96V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/45 R19 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692343940
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  205,2 €

Цена по парче

205,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот