Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/45 R17 94V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692343902
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот