Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/45 R17 91H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692343872
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот