Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 225/40 R19 93Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro225/40 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692352003
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  177,7 €

Цена по парче

177,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,35 €

Назад кон врвот