Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 215/65 R17 99V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro215/65 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692351983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  140 €

Цена по парче

140 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот