Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 215/50 R19 93H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro215/50 R19 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692359095
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  143 €

Цена по парче

143 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот