Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 215/45 R18 93V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro215/45 R18 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692343803
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  136,6 €

Цена по парче

136,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,25 €

Назад кон врвот