Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 205/55 R17 91H

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro205/55 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692353741
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  99,1 €

Цена по парче

99,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот