Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 215/65 R16 102H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac215/65 R16 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361517
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот