Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 195/60 R16 89H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361357
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  95 €

Цена по парче

95 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот